Dělník - Jičín (až 20 tis./měs)

Region: Královéhradecký

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Dělník - Jičín (až 20 tis./měs). Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Jičín můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 13.12.2016   Značka: SJ   ID: 1133138

Nástup : IHNED
Místo výkonu : JIČÍN

-Náplň práce
-Manuální činnost ve výrobě
-Kompletace dílů
-Opracovávání výrobků
-Práce s výrobními stroji a na výrobních linkách
-Kontrola kvality hotových produktů

Požadujeme

-Ochotu pracovat ve směnném provozu
-Spolehlivost
-Flexibilitu, ochotu učit se novým věcem
-Praxe ve výrobě výhodou

Nabízíme

-Práce ve 3 směnném provoze ( ranní : 6 – 14, odpolední: 14 – 22, noční: 22 – 6)

- základní měsíční mzda 14 100 Kč + příplatky:

+ příplatek za odpolední směnu 6 Kč/hod a noční směnu 20 Kč/hod
+ Příplatek v nepřetržitém provoze o víkendu 100 Kč/hod
+ Příplatek za přesčas 25%, při víkendových směnách 50%
+ Příplatek za práci v sobotu a neděli 10%, ve svátek 100%
- Individuální měsíční prémie 1 500 Kč a pololetní prémie 500 Kč (při splnění měsíčního fondu pracovní doby)

-Mimořádné odměny:
12 h směna o víkendu 750 Kč(sobota ranní od 6:00 – 18:00)
Pátek od 22:00 do 6:00 odměna 500 Kč
Sobota od 6:00 – 14:00 odměna 500 Kč
Nedělní odpolední směna odměna 1000 Kč

-Mimořádná směna ve svátek odměna 1000 Kč

-Příspěvek na stravování 19,50 Kč na každou odpracovanou směnu
-SVOZOVÁ DOPRAVA zajištěna
-25 dní dovolené
Plat: 18000
Město: Jičín

Doporučte pracovní pozici Dělník - Jičín (až 20 tis./měs)

Kontakt

Název společnosti Adecco Hradec Králové
UliceŠimkova 1124/2b
Město500 03 Hradec Králové
Jméno pracovníkaŠárka Jebavá
Telefon+420 495512571