Mistr výroby - okres Břeclav

Region: Jihomoravský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Mistr výroby - okres Břeclav. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 17.1.2017   Značka: 1124637117   ID: 1133129

Požadujeme

Informace o klientovi / pozici
Pro mezinárodní společnost v okrese Břeclav hledáme kandidáty na pozici:

MISTR VÝROBY

Náplň práce:

- vedení zaměstnanců ve výrobním úseku
- plánování strojních a personálních kapacit
- zavádění opatření na zefektivňování a optimalizaci výroby
- kontrola dodržování postupů
- spolupráce s ostatními odděleními

Požadujeme:

- minimálně SŠ vzdělání technického zaměření
- zkušenost na obdobné pozici
- zkušenost s vedením lidí
- znalost anglického jazyka výhodou
- samostatnost, pečlivost, odpovědnost

Nabízíme:

- 5 týdnů dovolené
- smlouvu na dobu neurčitou
- velmi dobré platové ohodnocení
- možnost profesního růstu, soustavné vzdělávání
- příspěvek na životní připojištěníhttps://www.randstad.cz/uchazeci-najit-praci-job/752-mistr-vyroby-okres-breclav0

Doporučte pracovní pozici Mistr výroby - okres Břeclav

Kontakt

Název společnosti Randstad s.r.o.
UliceJungmannova 15
Město110 00 Praha 1
Telefon+420 222 210 013