Konstruktér vstřikovacích forem

Region: Jihomoravský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Konstruktér vstřikovacích forem. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 19.1.2017   Značka: 1124579695   ID: 1133128

Požadujeme

Informace o klientovi / pozici
Pro mezinárodní společnost se sídlem ve Vyškově hledáme kandidáty na pozici

KONSTRUKTÉR VSTŘIKOVACÍCH FOREM

Náplň práce:

- příprava specifikací forem pro vstřikování plastů
- úpravy stávajících forem, změny v designu- návrh a konstrukce jednoduchých jednoúčelových montážních přípravků a kontrolních přípravků
- řešení problému s projektovým týmem, komunikace s vedením
- komunikace se zákazníky

Požadujeme:

- VŠ vzdělání technického zaměření
- znalost programu ProEngineer/Creo nebo Catia
- ŘP sk. B - aktivní řidič
- pokročilá znalost anglického jazyka
- analytické myšlení, samostatnost, zodpovědnost
- ochota cestovat

Nabízíme:

- stabilní zahraniční společnost
- odpovídající finanční ohodnocení
- možnost kariérního růstu
- zajímavá škála benefitů
- služební cesty do zahraničíhttps://www.randstad.cz/uchazeci-najit-praci-job/750-konstrukter-vstrikovacich-forem0

Doporučte pracovní pozici Konstruktér vstřikovacích forem

Kontakt

Název společnosti Randstad s.r.o.
UliceJungmannova 15
Město110 00 Praha 1
Telefon+420 222 210 013