Skladník Nový Jičín nebo Kopřivnice

Region: Moravskoslezský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Skladník Nový Jičín nebo Kopřivnice. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Jičín můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 21.7.2017   ID: 1132504

Příjmeme skladníky na HPP

Lokalita : Kopřivnice

Náplň práce :

- zaskladňování a vyskladňování zboží
- zásobování a odvoz materiálu od výrobních linek

Požadujeme

- spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a fyzickou zdatnost
- schopnost pracovat v týmu
- základní znalost práce na PC
- ochotu pracovat v 3 směnném provozu
- oprávnění na VZV výhodou

Nabízíme

- stabilní zaměstnání na HPP
- příplatek za případné přesčasy 25 - 50 %
- za noční směnu 15% z průměrného výdělku,
- 100% za státní svátek
- 1000 Kč mimořádná odměna za přesčas
- nástup možný ihned
- výplatní termín 15.den v měsíci
- příspěvek na stravné formou stravenky 90kč/den
-dotovaná firemní autobusová doprava z Rožnova, Trojanovic, Frenštátu, Lichnova, Tiché a Vlčovic
Plat: 20000-23000
Město: Nový Jičín

Doporučte pracovní pozici Skladník Nový Jičín nebo Kopřivnice

Kontakt

Název společnosti REAL JOB s.r.o.
UliceRevoluční 543/48
MěstoNový Jičín
Jméno pracovníkaPavel Jorpalidis
Telefon778 070 274
Mobil778070274