Javascript developer junior/senior

Region: Praha

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Javascript developer junior/senior. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 23.10.2016   Značka: 11905   ID: 1132374

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Máte zkušenost s frontend vývojem v Javascript? Chcete se podílet na vývoji úspěšných retailových projektů a být součástí stabilní mezinárodní společnosti?

Tak neváhejte a zašlete nám Váš životopis v anglickém jazyce ještě dnes!

* Vývoj retailových systémů
* Tvorba dokumentace a testování
* Komunikace se zákazníky
* Spolupráce s ostatními členy týmu

Požadujeme


* SŠ/VŠ se zaměřením na IT
* Min. 2 roky vývoje v JavaScript
* Znalost MS SQL
* Zkušenost s Angular, CSS, HTML 5
* Středně pokročilá znalost anglického jazyka

Nabízíme


* 5 týdnů dovolené
* Finanční bonusy
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Příspěvek na MHD
* Makro kartička
* Možnost profesního růstu atd.

* Lokalita: Praha

Poznámka


Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu zaslat email. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Plat: 45.000,- Kč až 70.000,- Kč
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Javascript developer junior/senior


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Advantage Consulting, Praha
UliceNa Poříčí 17
Město110 00 Praha
Jméno pracovníkaBc. Markéta Málek
Telefon00420778407990

Zařazeno v oborech:

Informační technologie

Zobrazit / skrýt navigaci