Servisní technik pro východní Čechy Pardubice

Region: Královéhradecký, Pardubický

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Servisní technik pro východní Čechy. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Pardubice můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 22.12.2016   Značka: PV   ID: 1132263

Požadujeme

Pro našeho klienta, významnou společnost ve svém oboru sídlící v okrese Pardubice, hledáme vhodné kandidáty na pozici SERVISNÍ TECHNIK PRO VÝCHODNÍ ČECHY
Požadavky:
- SOU nebo SŠ obor elektro, vyhl. 50/ par. 6 (min)
- Praxe v servisní činnosti automatických dveří, vratových systémů či příbuzných oborů automatické techniky výhodou, možno i absolvent!
- ŘP sk. B, aktivní řidič
- Základní znalost práce na PC
- Schopnost samostatné a časově flexibilní činnosti
Náplň práce:
Servis, opravy, výměny komponent automatických dveří u zákazníka. Samostatná práce v terénu. K dispozici služební auto a telefon, nutná výbava (nářadí, náhradní díly) – doplnění v sídle firmy (Rohoznice) 1x týdně. Plánované servisy a havarijní případy. Kompletní úvodní zaškolení a zapracování.
Nabízíme:
- Samostatná práce v terénu v rámci vlastního plánování
- Stabilní a přátelské pracovní prostředí
- Motivující finanční ohodnocení
- 4 týdny dovolené
- Pracovní smlouva na dobu neurčitou
- Zapracování v oboru
- Služební auto a telefon

V případě zájmu zasílejte Vaše životopisy na e-mailovou adresu zaslat email, tel. +420 725 562 671.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

By submitting information, you consent to the collection and processing of your personal data for employment and job placement. More on privacy here: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html
Město: Pardubice

Doporučte pracovní pozici Servisní technik pro východní Čechy Pardubice

Kontakt

Název společnosti Adecco Hradec Králové
UliceŠimkova 1124/2b
Město500 03 Hradec Králové
Jméno pracovníkaPetra Vítová
Telefon495 514 353
Mobil725 562 671