Zástupce vedoucího ve výrobě Pardubice - Staré Čívice

Region: Královéhradecký, Pardubický

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Zástupce vedoucího ve výrobě. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Pardubice můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 19.1.2017   ID: 1131975

Co budete dělat?

• plánovat, řídit a koordinovat práci vedoucích výrobních linek a supervizorů
• nést odpovědnost za plnění denních výrobních plánů
• zajišťovat dodržování všech norem jakosti a bezpečnosti práce
• rozhodovat v případě kritických situací
• účastnit se zákaznických auditů
• podávat denní, týdení a měsíční reporty příslušným nadřízeným (českému a japonskému vedení)

Požadujeme

Aktuálně hledáme zkušeného a motivovaného profesionála, který by vedl část našeho výrobního týmu..

Co budete potřebovat?
• středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru
• aktivní znalost českého a anglického jazyka
(slovem i písmem – ke své práci budete potřebovat opravdu oba jazyky)
• 3 roky praxe v řízení výroby
• schopnost vést a rozvíjet lidi
• zkušenosti z automobilového průmyslu jsou výhodou
• znalost SAP programu výhodou
• organizační a komunikační dovednosti
• analytické myšlení
• časová flexibilita

Nabízíme

• konkurenceschopný plat
• příležitost pracovat v dynamicky se rozvíjejícím odvětví automobilového průmyslu
• vynikající pracovní prostředí zaměřené na kvalitu, bezpečnost a etiku
• příležitosti k dalšímu vzdělávání a profesnímu i osobnostnímu rozvoji
• rovné příležitosti v zaměstnání a přátelské vztahy
• 5 týdnů dovolené?
• balíček zaměstnaneckých benefitů - bonusy ve formě kafeterie a příspěvky na penzijní připojištění a životní připojištění, možnost nákupu zboží a elektroniky Panasonic za zvýhodněné ceny, výhodný mobilní tarif, zlevněné vstupenky do divadla, firemní akce a další bonusy
Město: Pardubice - Staré Čívice

Doporučte pracovní pozici Zástupce vedoucího ve výrobě Pardubice - Staré Čívice

Název společnosti Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.
UliceU Panasonicu 266
MěstoPardubice
Jméno pracovníkaLucie Micková
Telefon737 271 221