Hostesky a promotéři Hradec Králové

Region:

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Hostesky a promotéři. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Hradec Králové můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 6.1.2017   ID: 1131587

Co od vás očekáváme
- komunikativnost a usměvavost
- spolehlivost a pečlivost
- příjemné vystupování s lidmi
- vítáme uchazeče, kteří mají zájem pracovat celé prázdniny

Požadujeme

Informace
Přijemem brigádníky ke spolupráci s naší agenturou. Naše firma působí po celé ČR, zabýváme se reklamou a propagací českých výrobků v rámci promo akcí ve vybraných řetězcích Albert, Tesco a OBI.

Náplň práce:
- promoakce v OC a propagace novinek
- komunikace se zákazníky
- vyplňování dotazníků, rozdávání propagačních materiálů
- doprava zajištěna

Nabízíme

Co vám nabízíme
- možnost individuálního plánování směn (min. však na 3 dny v týdnu)
- příjemný mladý kolektiv :-)
- 100-120Kč/hod
Plat: 900-1100/den
Město: Hradec Králové

Doporučte pracovní pozici Hostesky a promotéři Hradec Králové

Kontakt

Název společnosti Hradec
MěstoHradec Králové 50003

Zařazeno v oborech:

Obchod-prodej