Junior – programátor PLC + C/C++

Region: Jihomoravský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Junior – programátor PLC + C/C++. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 20.10.2016   Značka: 11852   ID: 1130223

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Máte elektrotechnické vzdělání? Ovládáte programovací jazyk C/C++? Baví Vás práce v oblasti automatizace? Hledáte práci, kde zkombinujete elektrotechniku s informatikou? Pak jste ideální kandidát!

Rozvíjející se, stabilní společnost hledá kolegu na pozici:

JUNIOR – PROGRAMÁTOR PLC + C/C++ (32 – 37.000,- Kč)

* Programování v oblasti automatizace
* Týmová spolupráce s kolegy
* Práce s elektro-schématy
* Zaškolení na danou pozici
* Pozice je vhodná i pro absolventa

Požadujeme


* SŠ/VŠ technického zaměření
* Znalost programovacího jazyka C/C++
* Platnou vyhlášku č. 50/78 Sb. § 5 – min.
* Orientaci v systémech PLC výhodou
* Schopnost číst v elektrotechnických schématech

Nabízíme


* Profesní a osobní rozvoj v přátelském kolektivu
* Flexibilní pracovní dobu
* Příspěvky na stravování
* Podporu při relokaci
* Možnost práce na Home office
* Místo výkonu práce: Brno - venkov

Poznámka


Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu zaslat email. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Plat: 32.000,- Kč až 37.000,- Kč
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Junior – programátor PLC + C/C++


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Advantage Consulting, Brno
UliceOrlí 36
Město602 00 Brno
Jméno pracovníkaMgr. Jitka Kolářová
Telefon00420773737662
Mobil+ 420 734 713 298

Zobrazit / skrýt navigaci