Revmatolog - ojedninělá šance! Sasko

Region: Praha

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Revmatolog - ojedninělá šance!. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 24.10.2016   Značka: JV   ID: 1129540

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Co kdyby Vám někdo nabídl pozici, kde budete kolegy a pacienty plně respektován, nadstandardně odměněn a hlavně pracovat normální pracovní fond bez přesčasů a mít tedy dostatek času na rodinu a své koníčky? Zaujal jsem Vás? Zvažte tedy moji nabídku níže. *Odměna za doporučení úspěšného kandidáta: 15.000 Kč*

Náplň práce:
* hledám možno i neatestovaného lékaře revmatologa pro německou nemocnici. Je to oblast Saska, blízko do ČR. Jedná se o větší nemocnici. Ročně je na oddělení hospitalizováno cca 4.000 pacientů a 10.000 je ošetřeno ambulantně. Jedná se o jedno ze špičkových pracovišť v SRN! Možnost dodělání atestace v tomto akreditovaném zařízení!

Požadujeme


* jediné co požaduji je alespoň 3 roky praxe v interním lékařství a znalost německého jazyka na komunikativní úrovni (B2)

Nabízíme


Co Vám mohu slíbit mimo výše uvedeného? Tak např.:
* základní mzdu (tzn. bez přesčasů:)) dle délky praxe €5.000- €6.500 a k tomu samozřejmě bohaté příplatky za případnou práci přesčas, v sobotu nebo nedej bože o svátcích
* v neposlední řadě i "ksichtovné" tzn. osobní ohodnocení
* další specializovaná vzdělávání, a klišé (ale pravdivé!) jako je moderní a přátelské pracovní prostředí
* pomoc při zajištění ubytování (přes nemocnici nebo s pomocí našeho zástupce trvale žijícího v SRN, který je Vám pro tyto a jiné praktické věci k dispozici)
Plat: €5.000- €6.500
Město: Sasko
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Revmatolog - ojedninělá šance! Sasko


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti PersCom s.r.o.
UliceMírové náměstí 101/25
Město400 01 Ústí nad Labem
Jméno pracovníkaIng. Jiří Vejvoda
Telefon475 210 345

Zařazeno v oborech:

Zdravotnictví a farmacie

Zobrazit / skrýt navigaci