Elektrotechnik/Elektrikář Praha

Region: Praha

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Elektrotechnik/Elektrikář. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Praha můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 25.3.2017   Značka: Martin   ID: 1129495

Požadujeme

Pro našeho klienta, významnou společnost zabývající se výrobou komponentů pro zdravotnictví a farmaceutický průmysl, hledáme kandidáty na pozici Elektro mechanika / Elektrikáře.
Požadujeme:
- SŠ vzdělání, výuční list obor elektromechanik/elektrikář
- odborná způsobilost podle vyhl. 50/1978 Sb. min. § 6 (vyšší výhodou) do 1000 V
- praxe ve výrobním provozu min. 2 roky
- pokročilá znalost elektroniky, orientace v elektro dokumentaci
- flexibilita, manuální zručnost
- řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce:
- opravy a údržba elektronických částí strojů a zařízení
- preventivní údržba strojů a strojního zařízení
- elektro zapojení nových strojů a zařízení
- servisní činnost u zákazníků

Nabízíme:

- nadstandardní platové ohodnocení v návaznosti na zkušenosti
- 5 týdnů dovolené, stravenky
- práce v mladé dynamické společnosti, příjemné pracovní prostředí na Praze 9
- možnost dalšího vzdělávání
- osobní i profesní růst
Město: Praha

Doporučte pracovní pozici Elektrotechnik/Elektrikář Praha

Kontakt

Název společnosti Axial Personnel Agency, s.r.o.
UliceHybernská 1009/24
MěstoPraha 1
Jméno pracovníkaMartin Svoboda