Technický obchodník junior

Region: Moravskoslezský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Technický obchodník junior. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 23.10.2016   Značka: 11571   ID: 1129472

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Hledáte samostatnou práci, kde si můžete sami ovlivnit výši výdělku? Nebojíte se hovořit anglicky? Láká Vás práce s novými technologiemi? Jste ABSOLVENT? Pak je tato pozice určena právě Vám!

Mezinárodní společnost působící ve strojírenství hledá do obchodního týmu kandidáta na pozici TECHNICKÝ OBCHODNÍK JUNIOR

* Aktivní vyhledávání nových zákazníků
* Péče o stávající zákazníky, sledování spokojenosti zákazníků
* Odborné a technické poradenství
* Monitorování trhu, konkurence
* Účast na propagačních akcích, veletrzích

Požadujeme


* Vzdělání SŠ/VŠ technického zaměření
* Anglický jazyk na komunikativní úrovni
* Výborné komunikační schopnosti a reprezentativní vystupování
* Odolnost vůči stresu
* Smysl pro obchod

Nabízíme


* Zázemí stabilní společnosti s přátelským kolektivem
* Motivující finanční ohodnocení (fixní mzda + prémie z prodeje)
* Možnost růstu
* Vzdělávací a školící kurzy v ČR i zahraničí
* Možnost práce na IČO

* Výkon práce: Moravskoslezský kraj

Poznámka


Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu zaslat email. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Plat: 25.000,- Kč až 28.000,- Kč
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Technický obchodník junior


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Advantage Consultling, Ústí nad Labem
UliceRevoluční 6
Město400 01 Ústí nad Labem
Jméno pracovníkaIng. Markéta Kadlecová
Telefon00420773773884
Mobil+420775787074

Zobrazit / skrýt navigaci