Operátor/ka infolinky v bance Praha 5 - výborná dostupnost, Brno, Ostrava

Region: Praha, Jihomoravský, Moravskoslezský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Operátor/ka infolinky v bance. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Praha můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 12.7.2016   Značka: MP 3632   ID: 1129440

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Pro pohodový a pracovitý tým klienta v centru Prahy (i Brna a Ostravy) hledáme kolegu/kolegyni, která - ý zaštítí práci na zákaznické lince. To znamená, že nebudete volat na neznámá čísla, jen se připomenete spokojeným stávajícím klientům, zda mají vše co potřebují a případně nabídnete pomoc nebo řešení
Na hlavní pracovní poměr - full time se spoustou benefitů

Požadujeme


Hledáme šikovné komunikativní kandidáty, kteří mají alespoň maturitní vysvědčení, k tomu tah na branku a umí dobře česky :) Rozšiřujeme tým na zákaznické lince - odchozí hovory, kde budete s úsměvem podávat informace, provádět změny v databázi a řešit požadavky stávajících klientů.

Nabízíme


Za dobře odvedenou práci Vás u nás čeká nejen základní mzda ve výši od 18 500 Kč ale také odměny na základě vaší šikovnosti, propracovaná školení, spousta zajímavých benefitů a např. voda+káva+čaj na pracovišti zdarma, aby Vám při telefonování nevyschlo v krku a na odpočinek a regeneraci od nás dostanete týden volna navíc!
Město: Praha 5 - výborná dostupnost, Brno, Ostrava
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Operátor/ka infolinky v bance Praha 5 - výborná dostupnost, Brno, Ostrava


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti MANPOWER, s.r.o.
UliceNa Florenci 2116/15
Město110 00 Praha 1
Jméno pracovníkaMartina Knoblochová
Telefon730182948

Zařazeno v oborech:

Telekomunikace

Zobrazit / skrýt navigaci