Pracovník v hobby marketu, oddělení obkladů České Budějovice

Region: Jihočeský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Pracovník v hobby marketu, oddělení obkladů. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě České Budějovice můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 12.7.2016   Značka: 7-21-208229/DP   ID: 1129301

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Pro našeho klienta - hobby market sídlící v Českých Budějovicích - hledáme pomocné pracovníky na výpomoc v oddělení obkladů.

Náplň práce:
- pomocné práce na oddělení
- pomoc zákazníkům

Požadujeme


- fyzická zdatnost
- manuální zručnost
- časová flexibilita
- zkušenost v oboru stavebnictví výhodou

Nabízíme


Benefity:
- směny dle dohody

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=vyroba-provoz


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.
Plat: Plat: 80 CZK/hod
Město: České Budějovice
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Pracovník v hobby marketu, oddělení obkladů České Budějovice


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Grafton Recruitment České Budějovice
UliceČeská 144/60
Město370 01 České Budějovice
Jméno pracovníkaLabajová Adéla
Telefon+ 420 389 502 940

Zařazeno v oborech:

Stavebnictví a reality

Zobrazit / skrýt navigaci