Skladník - skladnice až 145 Kč/hod Jirny

Region: Praha, Středočeský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Skladník - skladnice až 145 Kč/hod. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 3.7.2016   Značka: MP 6779   ID: 1127896

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Skladníci zde ručně i pomocí VZV manipulují se zbožím, jezdí s ještěrkou, kompletují zakázky, značí jednotlivé zboží, etiketují, štítkují, evidují skladové zásoby, umisťují zboží do regálů, pracují na balicím stroji a mnoho dalšího. 

Požadujeme


Pro tuto pozici potřebujete jen pár věcí a to ochotu pracovat ve třísměnném provozu, spolehlivost, pečlivost a chuť učit se novým věcem.

Nabízíme


Za Vaší práci Vás odměníme skvělým platem a to až 145 Kč/hod, dostanete bonus za docházku, za přesčasy, za noční směny, sezónní bonus a další. Také pro Vás máme možnost svozových autobusů a to hned z několika oblastí jako jsou např. Úvaly, Český Brod, Ždánice, Kouřim, Čelákovice, Lysá nad Labem, Milovice, Zeleneč, Dřevčice, Brandýs nad Labem a pokud jste z Prahy, tak se do Jiren dostanete autobusem z Černého Mostu asi za 15 minut.

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 226 254 960 nebo emailem na zaslat email
Těšíme se na Vás.
Město: Jirny
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Skladník - skladnice až 145 Kč/hod Jirny


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti MANPOWER, s.r.o.
UliceNa Florenci 2116/15
Město110 00 Praha 1
Jméno pracovníkaMagda Winterová
Telefon+420 601 322 946

Zařazeno v oborech:

Logistika a doprava

Zobrazit / skrýt navigaci