Prodavač v úseku drogerie Olomouc, Brno

Region: Jihomoravský, Olomoucký

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Prodavač v úseku drogerie. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Brno můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 15.1.2017   ID: 1127543

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Globus nejsou jen potraviny, velkou část prodejní plochy tvoří i nepotravinový sortiment. Do úseku drogerie nyní hledáme posilu, která nám pomůže ho udržovat ke spokojenosti našich zákazníků.

Vašimi klíčovými úkoly budou atraktivní prezentace sortimentu drogerie, obsluha zákazníků a doplňování zboží. Samozřejmě i další činnosti jako příprava zboží na akci, vystavování zboží podle plánogramu, vratky, odpisy, scanování, kontrola správnosti cen, zkrátka vše, co k obchodu patří.

Požadujeme


Hledáme kolegy/kolegyně nejlépe se zkušeností na obdobné pozici. Někoho, kdo bude prodejnu udržovat nejen v čistotě, ale také přehlednou. Řidičský průkaz na vysokozdvih není podmínkou ale jen výhodou, tuto kvalifikaci Vám umožníme získat u nás.

Nabízíme


Nabízíme Vám
- Smlouvu na dobu neurčitou a odpovídající mzdu
- Sortimentní školení a školení aktivního prodeje - dbáme na Váš rozvoj
- K Vaší mzdě ještě bohatou škálu benefitů (13. mzda, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, až 25 dní dovolené, zvýhodněné volání, zaměstnanecká sleva na nepotravinové zboží atd.)

Poznámka


Pojďte do toho s námi. Zašlete nám svůj životopis.
Vybrané uchazeče pozveme na osobní pohovor.
Město: Olomouc, Brno
Klient: Globus ČR, k.s.
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Prodavač v úseku drogerie Olomouc, Brno


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Globus ČR, k.s.
UliceKostelecká 822/75
MěstoPraha 9 - Čakovice
Jméno pracovníkaIng. Lenka Farugová

Zobrazit / skrýt navigaci