Obráběč na klasických strojích

Region: Olomoucký

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Obráběč na klasických strojích. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 21.10.2016   Značka: 11760   ID: 1127530

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Považujete se za velmi zkušeného obráběče kovů, ale celou praxi jste se věnoval spíše konvenčním obráběcím strojům jako klasickým soustruhům či horizontálním vyvrtávačkám než CNC strojům?

Máte jeřábnický a vazačský průkaz a jste zdravotně způsobilý pro manipulaci s břemeny?

Pak hledáte-li zázemí spíše v českém výrobní firmě, která je však úspěšná u zákazníků po celém světě, je tohle příležitost právě pro Vás!

Zašlete nám svůj životopis na pozici:

OBRÁBĚČ NA KLASICKÝCH STROJÍCH (do 26.000 Kč)

* Obsluha klasického soustruhu či horizontální vyvrtávačky
* Práce s technickou dokumentací
* Dodržování technologických postupů a zásad BOZP
* Zodpovědnost za kvalitu součástky
* Vazačské činnosti

Požadujeme


* SOU/SŠ ve strojírenství
* Praxi s klasickými obráběcími stroji alespoň 2,3 roky
* Vazačský a jeřábnický průkaz výhodou
* Manuální zručnost, dobrý zdravotní stav

Nabízíme


* Zázemí české firmy úspěšné i v zahraničí
* Maximálně dvousměnný provoz
* Bonusy ( osobní a firemní prémie, při nízké absenci apod.)
* Stravenky
* Lokalita pracoviště: okres Olomouc

Poznámka


Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu zaslat email. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Plat: 20.000,- Kč až 25.000,- Kč
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Obráběč na klasických strojích


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Advantage Consulting, Olomouc
UliceTřída Kosmonautů 1288/1
Město779 00 Olomouc
Jméno pracovníkaMgr. Jindřich Bláha
Telefon00420777498775

Zobrazit / skrýt navigaci