Procesní inženýr Novobydžovsko

Region: Královéhradecký, Středočeský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Procesní inženýr. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 20.12.2016   Značka: PV   ID: 1125899

Požadujeme

Jste technický a kreativní typ se zájmem o zlepšování výrobních procesů?
Chcete se podílet na úspěchu dynamické společnosti, jež je ve svém oboru jedničkou na trhu?

Pak hledáme právě Vás na pozici PROCESNÍ INŽENÝR, kterou obsazujeme pro zahraniční výrobní společnost se sídlem na Novobydžovsku.

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání technického směru
• praxe na obdobné pozici min. 2 roky
• znalost AJ podmínkou
• zkušenosti a znalosti v oblasti štíhlé výroby
• znalost práce na PC
• schopnost analyticky řešit problémy
• samostatnost a vysoké pracovní nasazení

Náplň práce:
• zavádění výrobních produktů a procesů
• náběh nových projektů
• příprava technické dokumentace a pracovních instrukcí
• přípravy specifikací systémů
• spolupráce s oddělením výroby, kvality, plánování
• optimalizace výroby a výrobních technologií

Nabízíme:
• práce v prosperující a stabilní společnosti
• odpovídající mzdové ohodnocení
• možnost profesního růstu
• široká škála zaměstnaneckých benefitů
• nástup možný ihned

Zaujala Vás naše nabídka?
Pokud ano a splňujete požadavky, pak neváhejte a zašlete co nejdříve Váš životopis na adresu zaslat email , tel. 725 562 671.
Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html
Město: Novobydžovsko

Doporučte pracovní pozici Procesní inženýr Novobydžovsko

Kontakt

Název společnosti Adecco Hradec Králové
UliceŠimkova 1124/2b
Město500 03 Hradec Králové
Jméno pracovníkaPetra Vítová
Telefon495 514 353
Mobil725 562 671