Prodavač - doplňování zboží (oddělení suchých potravin) Brno, Chotíkov u Plzně

Region: Jihomoravský, Plzeňský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Prodavač - doplňování zboží (oddělení suchých potravin). Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Brno můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 19.10.2016   ID: 1125700

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Vašimi klíčovými úkoly budou doplňování zboží v oddělení suchých potravin, obsluha zákazníků a cenové značení zboží. Samozřejmě i další činnosti jako příprava zboží na akci, vystavování zboží podle plánogramu, scanování, kontrola minimální trvanlivosti, zkrátka vše, co k obchodu patří.

Požadujeme


Čerstvost a kvalita je pro naše hypermarkety klíčová, dosahujeme jí především díky našim pečlivým zaměstnancům na ploše. Nabízíme široký a kvalitní sortiment, podporujeme regionální různorodost, za své peníze u nás dostanou zákazníci víc a naši zaměstnanci se zákazníkům opravdu věnují.

Hledáme kolegy/kolegyně nejlépe se zkušeností na obdobné pozici. Někoho, kdo bude prodejnu udržovat nejen v čistotě, ale také přehlednou. Řidičský průkaz na vysokozdvih není podmínkou, ale jen výhodou, tuto kvalifikaci Vám umožníme získat u nás.

Nabízíme


Nabízíme vám:
Práci na HPP, odpovídající mzdu, sortimentní školení a školení aktivního prodeje – dbáme na Váš rozvoj, k Vaší mzdě širokou škálu benefitů (13. mzda, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné volání, až 25 dní dovolené, zaměstnanecká sleva na nepotravinové zboží, závodní stravování..)

A především Vám nabízíme práci ve společnosti, kde je svět ještě v pořádku.

Poznámka


Pojďte do toho s námi. Zašlete nám, prosím, svůj životopis.
Vybrané uchazeče pozveme na osobní pohovor.
Město: Brno, Chotíkov u Plzně
Klient: Globus ČR, k.s.
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Prodavač - doplňování zboží (oddělení suchých potravin) Brno, Chotíkov u Plzně


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Globus ČR, k.s.
UliceKostelecká 822/75
MěstoPraha 9 - Čakovice
Jméno pracovníkaIng. Lenka Farugová

Zobrazit / skrýt navigaci