Procesní technik - elektro

Region: Jihomoravský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Procesní technik - elektro. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 3.1.2017   Značka: 1121088819   ID: 1125437

Požadujeme

Job Description
Pro zahraniční společnost se sídlem v Brně hledáme kolegu na pozici

PROCESNÍ TECHNIK

Náplň práce:

- Analýza dat z výstupů výrobních linek a reakce na jejich trendy na denní bázi.
- Spolupráce na zlepšování technologických procesů ve výrobě.
- Spolupráce s procesními inženýry na zavádění nových produktů do výroby a podílení se na bezproblémovém průběhu standardní výroby.
- Příležitostné interní technické školení pro zaměstnance ve výrobě.
- Implementace LEAN technik ve výrobě.
- Zodpovědnost za pravidelnou údržbu vybavení a nářadí na přiděleném pracovišti.

Požadujeme:

- Min. střední odborné učiliště, výuční list.
- Požadovaná praxe minimálně 3 roky v podobném oboru.
- Orientace v technické dokumentaci.
- Schopnost poskytnout návrhy k případným problémům ve výrobě a přicházet se zlepšeními.
- Schopnost předávat své zkušenosti a znalosti výrobnímu týmu daných linek.
- Znalost MS Office (Word, Excel, Outlook, Power Point)
- Znalost práce se SAP výhodou
- ŘP sk. B
- OCHOTA PRACOVAT V NEPŘETRŽITÉM PROVOZU

Nabízíme:

- 5 týdnů dovolené
- Měsíční a čtvrtletní docházkový bonus
- Věrnostní bonus
- Příspěvek na závodní stravování
- Vynikající a stabilní finanční ohodnocení
- Firemní akce
- místo práce: Modřice0

Doporučte pracovní pozici Procesní technik - elektro

Kontakt

Název společnosti Randstad s.r.o.
UliceJungmannova 15
Město110 00 Praha 1
Telefon+420 222 210 013