Operátor/ka ve výrobě Kolín, Starý Kolín

Region: Jihočeský, Moravskoslezský, Plzeňský, Středočeský,...

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Operátor/ka ve výrobě. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Kolín můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 23.1.2017   ID: 1125427

Operátor/ka ve výrobě .
Pro společnost AIS Automotive Starý Kolín hledáme vhodné uchazeče na pozici operátor výroby.
Náplň : manuální práce na různých pozicích vhodná pro muže i ženy.

Požadujeme

Požadujeme: zručnost, spolehlivost a pracovitost.

Nabízíme

Nabízíme:
práci ve stabilní společnosti, nepřetržitý provoz, plat 80,-Kč/h + příplatky
Odpolední směna 1h./2,70
SO 25%, NE 50%, Svátek 100%
Bonus MURAMAX ( 0 - 3.000,- )
Motivační bonusy
Možnost záloh 1.000,- po odpracovaném týdnu
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
Město: Kolín, Starý Kolín

Doporučte pracovní pozici Operátor/ka ve výrobě Kolín, Starý Kolín

Kontakt

Název společnosti MURAMAX s.r.o.
UliceNad Opatovem 2140
MěstoPraha 4
Jméno pracovníkaMarek Vohlídal
Telefon602 588 177