Obchodní zástupce- prodej manipulační techniky Praha, MB, Nymburk

Region: Praha, Středočeský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Obchodní zástupce- prodej manipulační techniky. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Praha můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 23.1.2017   ID: 1125406

Pro významnou zahraniční společnost zabývající se prodejem manipulační techniky se sídlem v Praze, hledáme schopného kandidáta/ku na pozici Obchodní zástupce pro prodej v regionu (Praha, MB, Nymburk).

Náplň práce:

- převzetí stávající klientely
- identifikace potřeb zákazníka
- aktivní prodej firemním zákazníkům
- vedení obchodních jednání, vypracování obchodních nabídek
- pružné reagování na přání klientů, včetně podkladů a zadání
- zodpovědnost za svěřený region a ekonomické výsledky
- úkoly spojené s průzkumem trhu
- vedení veškeré obchodní agendy
- spolupráce s prodejními techniky dle složitosti zakázky či projektu

Požadujeme

Co požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání technického, obchodního, nebo ekonomického směru
- pokročilá znalost AJ nebo NJ - výhodou
- znalost práce na PC (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)
- obchodní zkušenosti, vztah k technicky zaměřeným produktům (auto/moto)
- schopnost samostatné práce, ale i práce v týmu
- aktivní, pozitivní přístup, pružnost v myšlení, zodpovědnost, spolehlivost
- loajalita, orientace na cíl, příjemné vystupování
- ŘP sk. B
- Bydliště: Praha, MB, Nymburk a okolí

Nabízíme

Co nabízíme:

- zajímavou a perspektivní práci na HPP ve stabilní společnosti
- prodej kvalitních produktů
- týmová a přátelská atmosféra
- služební automobil, mobilní telefon, notebook
- fixní plat + provizní ohodnocení + roční bonusy
- zajímavé firemní benefity
- systém firemního vzdělávání

Poznámka

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím emailem svůj životopis nejlépe s fotografií na zaslat email. V případě potřeby bližších informací nás můžete kontaktovat telefonicky: 776 669 412 nebo 222 314 369. Naši aktuální nabídku pozic naleznete na www.maxijob.cz
Plat: dle praxe a zkušeností
Město: Praha, MB, Nymburk
Klient: Maxijob

Doporučte pracovní pozici Obchodní zástupce- prodej manipulační techniky Praha, MB, Nymburk

Kontakt

Název společnosti MaxiJOB
UliceMichelská 966/74
Město141 00 Praha 4 - Michle
Jméno pracovníkaDana Dvořáková
Telefon222314369
Mobil776669412