Servisní technik s angličtinou

Region: Moravskoslezský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Servisní technik s angličtinou. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 22.10.2016   Značka: 11560   ID: 1124680

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Jste zkušený v opravách strojů a zařízení? Máte znalosti z oblasti automatizace, měření a regulace? Pak nám zašlete Váš životopis ještě dnes!

Mezinárodní spolenost obsazuje pozici:

SERVISNÍ TECHNIK S ANGLIČTINOU

* Servis, údržba a uvedení přístrojů do provozu u zákazníka
* Měření a regulace
* Časté cestování - po ČR i v zahraničí
* Zkoušení funkčnosti nových strojů a zařízení

Požadujeme


* SŠ/VŠ vzdělání
* Praxi na obdobné pozici
* Angličtinu na mírně pokročilé úrovni
* Ochotu často cestovat
* Flexibilitu, samostatnost

Nabízíme


* Mzdové ohodnocení odpovídající Vašim znalostem a zkušenostem
* Cestování po ČR i v zahraničí v rámci pracovní doby
* Stabilní zaměstnání
* Firemní akce a školení
* Příspěvek na stravování

* Místo výkonu práce: Ostrava + časté cestování

Poznámka


Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu zaslat email. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Plat: 20.000,- Kč až 25.000,- Kč
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Servisní technik s angličtinou


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Advantage Consulting, Ostrava
UliceJurečkova 1811/18
Město702 00 Ostrava
Jméno pracovníkaJakub Marko
Telefon00420734713290

Zobrazit / skrýt navigaci