Referent zákaznického servisu

Region: Královéhradecký

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Referent zákaznického servisu. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 20.10.2016   Značka: 11534   ID: 1122901

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Máte dokončené středoškolské vzdělání a hledáte své první zaměstnání, kde zároveň najdete sami sebe? Mluvíte německy i anglicky a chcete práci, kde budete moci využít svou jazykovou vybavenost? Jste samostatná, odpovědná osoba, která se nebojí jít za svým? Pak jste vhodným kandidátem!
Neváhejte a zašlete nám svůj životopis na níže uvedený kontakt! Nabízíme Vám vhodnou pracovní nabídku na pozici:

REFERENT ZÁKAZNICKÉHO SERVISU

* komunikace a jednání se zákazníky
* zpracovávání prodejních zakázek
* komunikace napříč celým závodem
* sledování průběhu celé zakázky

Požadujeme


* min. SŠ vzdělání
* němčinu na středně pokročilé úrovni, angličtinu na mírně pokročilé úrovni
* znalost práce na PC
* velmi dobré organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme


* velmi zajímavé a motivující finanční ohodnocení
* jazykové kurzy, příspěvek na pojištění
* přátelské a moderní pracovní prostředí
* možnost profesního i osobního rozvoje
* místo výkonu práce: okres Hradec Králové

Poznámka


Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu zaslat email. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Plat: 21.000,- Kč až 24.000,- Kč
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Referent zákaznického servisu


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Advantage Consulting, s.r.o.
UliceOrlí 36
Město602 00 Brno
Jméno pracovníkaBlanka Kovandová
Telefon00420778434005
Mobil+ 420 734 713 298

Zařazeno v oborech:

Služby

Zobrazit / skrýt navigaci