Brigáda Technik obsluhy hracích automatů kasina ACC Dolní Dvořiště

Region: Jihočeský, Moravskoslezský, Olomoucký, Ústecký,...

Na této stránce naleznete nabídku brigády na pozici Technik obsluhy hracích automatů kasina ACC Dolní Dvořiště. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Kaplice můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 28.7.2017   ID: 1122034

Brigáda zahrnuje následující pracovní náplň


Vaší náplní práce bude provádění drobných technických oprav hracích automatů a údržby, práce s dokumenty a výkazy pro evidenci tržeb a práce s programy pro jejich evidenci.

Požadujeme


Hledáte jistotu zajímavé práce?
AMERICAN CHANCE CASINOS - firma, která již dvanáct let úspěšně provozuje síť kasin hledá pro svoji provozovnu v Dolním Dvořišti vhodné zaměstnance s praxí i bez praxe pro pozici

TECHNIK OBSLUHY HRACÍCH AUTOMATŮ V KASINU

Požadujeme příjemné vystupování a ochotu učit se stále něco nového. Schopnost řešit technické opravy, údržbu a podřídit se firemním pravidlům. Důležitá je dobrá uživatelská znalost PC a v programu MS Excel. Zejména se jedná o směnné zaměstnání v režimu non stop. Praxe v oboru není podmínkou, ale je výhodou pro stanovení finančního ohodnocení. Vysoce je hodnocena znalost německého jazyka slovem.

Nabízíme


Nabízíme jistotu práce na plný pracovní úvazek s nadstandartním finanční ohodnocením v rozmezí 18.000,- až 26.000,- dle pozice a praxe, práci v mladém kolektivu. Zázemí dlouhodobě fungující společnosti, získání praxe v oboru s celosvětovou působností a možnost kariérního a platového růstu, bonusy a odměny dle délky pracovního poměru a dle pracovních výkonů. Zdarma stravování, cafeterie, firemní ošacení, možnost aktivního trávení volného času za přispění firmy. Dopravu do zaměstnání řešíme s
každým uchazečem individuelně s možností využití firemní dopravy či možným ubytováním v místě pracoviště.

Poznámka


kontakt 606611493; zaslat email
Plat: 18.000 - 26.000
Město: Kaplice-Dolní Dvořiště
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Brigáda Technik obsluhy hracích automatů kasina ACC Dolní Dvořiště


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Trans World Hotels & Entertainment, a.s.
UliceČeská Kubice 64
Město345 32 Česká Kubice
Jméno pracovníkaing. Tomáš Kment
Telefon379792011

Zobrazit / skrýt navigaci