Vstřikolisař - novojičínsko

Region: Moravskoslezský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Vstřikolisař - novojičínsko. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 22.10.2016   Značka: 11508   ID: 1121751

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Vystudoval jste střední školu? Máte zkušenosti se seřizováním vstřikolisů, nebo strojů z oblasti automotive? Pokud se domluvíte anglicky, pak nám zašlete svůj životopis ještě dnes!

Mezinárodní společnost působící v automotive obsazuje pozici:

VSTŘIKOLISAŘ - NOVOJIČÍNSKO

* Obsluha vstřikolisu, seřízení před nájezdem výrobní linky
* Doplňování materiálu, zadávání parametrů
* Kontrola zmetkovitosti výrobků a spoluúčast na zvyšování kvality výrobků
* Komunikace s odděleními

Požadujeme


* Praxi na obdobné pozici (na konkrétní typ stroje zaškolíme)
* Ochotu pracovat ve směnném provozu
* Uživatelskou znalost práce na PC
* Aktivní přístup k práci
* Spolehlivost a preciznost

Nabízíme


* Odpovídají finanční ohodnocení
* Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
* Moderní pracovní prostředí
* Smlouva na dobu neurčitou
* 5 týdnů dovolené

* Místo výkonu práce: Novojičínsko

Poznámka


Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu zaslat email. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Plat: 20.000,- Kč až 25.000,- Kč
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Vstřikolisař - novojičínsko


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Advantage Consulting, Ostrava
UliceJurečkova 1811/18
Město702 00 Ostrava
Jméno pracovníkaJakub Marko
Telefon00420734713290

Zobrazit / skrýt navigaci