Sales Engineer - automotive ideálně Praha a Střední Čechy

Region: Praha, Středočeský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Sales Engineer - automotive. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Praha můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 21.7.2017   ID: 1120375

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Profil pozice

Pozice je zařazena v týmu, který se zabývá prodejem lepících řešení v automobilovém průmyslu. Tým je řízen Sales Managerem pro automotive průmysl a tým se skládá z Key Account Manažerů zodpovědných za prodej řešení a pracovníka na pozici Sales Engineer, který je zodpovědný za prohlubování vztahů se stávajícími zákazníky v úrovni tier 2 a vyhledávání zákazníků nových.

Na této pozici získáte nové zkušenosti v oblasti automobilového průmyslu a prohloubíte si své dosavadní znalosti v oblasti hledání aplikačních řešení v automobilovém průmyslu. Budete pracovat ve výborně řízené společnosti od úrovně TOP managementu až po liniový management.

Projdete systematickým produktovým a aplikačním zaškolením a průběžnými školeními především v Německu. Z této pozice je možný i profesní postup na pozici Key Account Manager.

Požadujeme


Profil pracovníka

V tomto případě se jedná o juniorskou pozici, která je ideální pro pracovníka s alespoň částečnými obchodními zkušenostmi, ideálně technickým vzděláním a aktivní znalostí AJ.

Nabízíme


Nabídka zaměstnavatele

- Nástupní mzda cca. 40.000,- CZK + roční bonusy
- Automobil i k soukromému použití
- Týden dovolené navíc
- Stravenky
- Speciální školení a rozvoj

Poznámka


Jak postupovat v případě zájmu o tuto pozici:

V případě, že Vás výše uvedená nabídka zaujala, prosíme Vás o zaslání Vašeho životopisu spolu s motivačním dopisem. K životopisu prosím připojte svůj souhlas se zpracováním svých osobních údajů. Text souhlasu se zpracováním osobních údajů naleznete níže. Prosíme Vás o jeho pozorné přečtení a jeho vložení do Vašeho emailu či dopisu. V případě, že tento souhlas ve svém emailu či dopisu neuvedete, nemůžeme Vás bohužel zařadit do výběrového řízení.

Souhlasím, aby společnost SIMPLEX Czech s.r.o., Na Hroudě 24/3317 ( dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování zaměstnání v souladu se zákonem č. 101/2000Sb., a to až do odvolání písemnou formou. Společnost SIMPLEX Czech s.r.o. může při zpracování mých osobních údajů tyto údaje ukládat, vyhledávat, třídit, poskytovat třetím osobám, jejichž totožnost je mně povinna sdělit a likvidovat. Potvrzuji, že jsem se obeznámil/a se svými právy v souvislosti s přístupem k osobním údajům a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.
Plat: 50-55.000,- CZK + bonusy
Město: ideálně Praha a Střední Čechy
Klient: SIMPLEX Czech s.r.o.
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Sales Engineer - automotive ideálně Praha a Střední Čechy


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Simplex Czech s.r.o.
UliceNa Hroudě 24/3317
Město100 00 Praha 10
Jméno pracovníkaPersonální konzultant
Telefon+420 224 266 042

Zobrazit / skrýt navigaci