Konstruktér - vhodné i pro absolventy

Region: Jihomoravský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Konstruktér - vhodné i pro absolventy. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 12.1.2017   Značka: 1110421196   ID: 1119636

Požadujeme

Informace o klientovi / pozici
Pro mezinárodní společnost na pomezí okresů Břeclav a Hodonín hledáme uchazeče na pozici konstruktér.

Náplň práce:
- modelování součástek a výrobků dle potřeb klienta
- příprava technické dokumentace
- evidence a sledování objednávek
- úzká spolupráce s výrobou a zákaznickým servisem

Požadavky:
- SŠ nebo VŠ technického směru
- znalost programu Inventor
- orientace v technické dokumentaci
- Aj na úrovni B1 - středně pokročilý
- zkušenost se SAP výhodou

Nabízíme:
- zázemí prosperující mezinárodní společnosti
- odborný a profesní rozvoj, jazykové kurzy
- volnočasové benefity
- příspěvek na životní pojištění
- dotované stravování0

Jak se přihlásit
Zaujala Vás tato pozice? Odpovídá Váš profil našim požadavkům? Chcete se zúčastnit výběrového řízení?

Stiskněte tlačítko "Odpovědět" a vyplňte kontaktní formulář na následující straně. Připojte svůj životopis, případně další požadované dokumenty.

Jakmile dostanu Vaši žádost, prostuduji si Vaše materiály a poté Vás budu informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat.
Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Doporučte pracovní pozici Konstruktér - vhodné i pro absolventy

Kontakt

Název společnosti Randstad s.r.o.
UliceJungmannova 15
Město110 00 Praha 1
Telefon+420 222 210 013