Inženýr kvality - zákaznické reklamace

Region: Vysočina

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Inženýr kvality - zákaznické reklamace. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 6.1.2017   Značka: 1096015640   ID: 1119617

Požadujeme

Informace o klientovi / pozici
Pro zahraniční společnost hledáme vhodného uchazeče na pozici

INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Náplň práce
- zpracovávání zákaznických reklamací
- komunikace s interními odděleními a se zákaznickým oddělením v zahraničí
- pravidelný reporting
- interní vedení a provádění chybových analýz

Požadujeme
- VŠ vzdělání
- Aj na komunikativní úrovni
- uživatelská znalost MS Office a SAP
- technické a analytické myšlení
- samostatnost, zodpovědnost, komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme
- stabilní zaměstnání u zahraniční společnosti
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na dopravu
- příspěvek na penzijní připojištění
- možnost dalšího vzdělávání a kariérního růstu
- další benefity
- lokalita - jižní Morava0

Jak se přihlásit
Zaujala Vás tato pozice? Odpovídá Váš profil našim požadavkům? Chcete se zúčastnit výběrového řízení?

Stiskněte tlačítko "Odpovědět" a vyplňte kontaktní formulář na následující straně. Připojte svůj životopis, případně další požadované dokumenty.

Jakmile dostanu Vaši žádost, prostuduji si Vaše materiály a poté Vás budu informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat.
Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Doporučte pracovní pozici Inženýr kvality - zákaznické reklamace

Kontakt

Název společnosti Randstad s.r.o.
UliceJungmannova 15
Město110 00 Praha 1
Telefon+420 222 210 013

Zařazeno v oborech:

Kvalita a kontrola jakosti