Prodejce obráběcích strojů

Region: Jihočeský, Jihomoravský, Vysočina

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Prodejce obráběcích strojů. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 24.2.2017   Značka: 1111386001   ID: 1119568

Požadujeme

Informace o klientovi / pozici
Přední švýcarský výrobce obráběcích strojů s více jak 50 organizačními jednotkami po celém světě. Hlavním výrobním programem společnosti jsou špičkové stroje.

Náplň práce
- udržování a rozvíjení kontaktů se stávajícími zákazníky ve svěřeném regionu
- vyhledávání nových obchodních příležitostí
- poskytování technické podpory zákazníkům&nbsp

Nabízíme
- zaškolení na produkty
- podporu silné mezinárodní společnosti
- dobré platové podmínky závislé na dosažených cílech
- pravidelná školení v zahraničí
- osobní automobil
- mobilní telefon

Požadujeme
- znalosti v oblasti strojírenských technologií (frézování a elektroerozivní obrábění)
- dobré komunikační a prezentační schopnosti)
- ukončená SŠ nebo VŠ technického směru
- technické myšlení a znalosti
- ŘP skup. B
- znalost AJ0

Doporučte pracovní pozici Prodejce obráběcích strojů

Kontakt

Název společnosti Randstad s.r.o.
UliceJungmannova 15
Město110 00 Praha 1
Telefon+420 222 210 013

Zařazeno v oborech:

Obchod-prodej
Strojírenství