Svářeč - MAG

Region: Jihomoravský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Svářeč - MAG. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 20.10.2016   Značka: 10348   ID: 1119477

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Rád byste pracoval jako SVÁŘEČ - MAG ve stabilní společnosti 30km od Brna? Umíte svařovat plechy a vlastníte svářečský průkaz pro svařování metodou CO2?

Pokud ano, zašlete nám svůj životopis a my Vás kontaktujeme s více informacemi.

Společnost se stabilním místem na trhu hledá pracovníka na pozici:

SVÁŘEČ - MAG

* svařování a montáže
* četba technické dokumentace
* kompletování dílců
* důkladná kontrola svárů
* komunikace s kolektivem

Požadujeme


* min. vyučen v libovolném oboru
* praxi na obdobné pozici 1-2roky
* svařovací průkaz MAG (pro metodu CO2)
* znalost práce s technickou dokumentací

Nabízíme


* stabilní místo v rozvíjející se firmě
* možnost závodního stravování
* příjemnou pracovní atmosféru
* práci na 2 směnný provoz
* místo výkonu práce: 30km od Brna

Poznámka


Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu zaslat email. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Plat: 21.000,- Kč až 24.000,- Kč
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Svářeč - MAG


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Advantage Consulting, Brno
UliceOrlí 36
Město602 00 Brno
Jméno pracovníkaKristýna Vavrečanová
Telefon00420777498776
Mobil+ 420 734 713 298

Zobrazit / skrýt navigaci