Různorodá práce v žádané lokalitě-Modřice

Region: Jihomoravský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Různorodá práce v žádané lokalitě-Modřice. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 4.6.2016   Značka: MP 4564   ID: 1119340

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Náplní práce na pozici operátora práce je kompletace a balení výrobků. Budete zodpovědný/á za částečnou nebo kompletní výrobu daného produktu a součástí práce bude testování, scanování, přeprava a expedice daného výrobku. V případě pozice skladníka půjde o klasické skladnické práce, tedy vychystávání a zaskladňování materiálu.

Požadujeme


Na práci u nás Vás pečlivě zaškolíme a když si nebudete vědět rady, tak Vám rádi poradíme a pomůžeme. Pro začátek nám tedy stačí Vaše pracovní nasazení a docházka na 2-směnný nebo 3-směnný provoz. V případě skladníka jsou vyžadovány 12ti hodinové směny.

Nabízíme


Určitě Vás potěší nástupní mzda, která činí 15.000 Kč. Samozřejmostí je i navýšení po zkušební době, kdy se mzda vyšplhá na krásných 17.000 Kč. Práci vykonáváte v moderním a čistém prostředí, kdy Vás přímo do práce dopraví autobus, který je zdarma. Na místě pracoviště máme kantýnu a dostáváte příspěvek na stravné ve výši 55%. A jako tečka na závěr, určitě Vás nemine týden dovolené navíc.
Kontaktovat nás můžete e-mailem na: zaslat email, telefonicky: 226 254 964, odpovědním formulářem, či se s životopisem zastavte na naší pobočce: Orlí 3, Brno. 
Těšíme se na Vás!
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Různorodá práce v žádané lokalitě-Modřice


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti MANPOWER, s.r.o.
UliceNa Florenci 2116/15
Město110 00 Praha 1
Jméno pracovníkaŠtěpánka Dvořáková
Telefon+420 601 322 946

Zobrazit / skrýt navigaci