Práce v automotive s ubytováním, až 27 000 Kč/měsíc- Kolín

Region: Královéhradecký, Středočeský, Ústecký, Vysočina,...

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Práce v automotive s ubytováním, až 27 000 Kč/měsíc- Kolín. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Kolín můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 23.12.2016   Značka: FH   ID: 1118499

pro více informací volejte ZDARMA 800 100 110
Hledáte zajímavou a dobře placenou práci? Chcete Mít 5 týdnů dovolené, 13. plat a příspěvek na bydlení? Přidejte se k nám a začněte pracovat IHNED!
Pro našeho významného klienta, mezinárodní a stabilní společnost působící v automobilovém průmyslu se sídlem v Kolíně, hledáme vhodné kandidáty a kandidátky na pozici OPERÁTOR VÝROBY Automotive.

Lokalita: Kolín Ovčáry

Možnost ubytování na ubytovně - mimo regionální kandidáti, s příspěvkem na bydlení ve výši 2000,-.
Průměrná mzda 27.000,-/měsíc
Pro více info volejte ZDARMA 800 100 110 každý den (PO-NE) od 8:00-20:00!

Náplň práce:
Práce na montážní lince (LISOVNA, SVAŘOVNA, LAKOVNA, MONTÁŽ, LOGISTIKA, KONTROLA KVALITY)

Požadujeme

pro více informací volejte ZDARMA 800 100 110, každý den (PO-NE) od 8:00-20:00!

*ZŠ
*zručnost a flexibilitu
*praxe ve výrobě není podmínkou
*fyzická zdatnost a dobrý zdravotní stav

Nabízíme

*Průměrná mzda pracovníka až 27 000 Kč/měsíc
*nástupní plat - základ : 20 000Kč/měsíc, od 4. měsíce 21 970Kč/měsíc
*bonusový systém za docházku - měsíčně 1700 Kč
*bonusový systém za výkon - měsíčně až 2765 Kč
*příplatek za práci v noci nejméně 15 Kč/hod nebo 10 % hodinového průměru
*příplatek za práci o víkendu nejméně 12 Kč/hod nebo 10 % hodinového průměru

*práce na hlavní pracovní poměr
*závodní stravování - 50 % hrazené
*5 týdnů dovolené
*nadstandartní lékařská péče
*pracovní oblečení, obuv
*firemní akce
*koordinátory přítomné na pracovišti po celou dobu směny, zajišťující podporu zaměstnancům
Plat: až 27000,-
Město: Ovčáry - Kolín

Doporučte pracovní pozici Práce v automotive s ubytováním, až 27 000 Kč/měsíc- Kolín

Kontakt

Název společnosti Adecco Praha - Újezd
UliceŠtětkova 18
Město14000, Praha
Jméno pracovníkaJana Trunková
Telefon257311972
Mobil607057790