Efektivní pracovník ve výrobě - Žebrák

Region: Středočeský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Efektivní pracovník ve výrobě - Žebrák. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 19.1.2017   Značka: Mubea-Žebrák   ID: 1118405

Hledáte lepší práci?
Jsme rostoucí česká personální společnost s několikaletou praxí.
Do výrobní společnosti se sídlem v Žebráku okr.Beroun, hledáme zaměstnance na pozici operátor/ka výroby.

Nástup: IHNED

Náplň práce:
- lepení
- tepelné zpracování dílů z karbonových vláken
- dokončovací práce dle výkresové dokumentace
- provoz: 3 směny, 12 hod směny

Požadujeme

- SOU výhodou
- zručnost
- pečlivost
- samostatnost
- flexibilitu
- výpis ze zdravotní dokumentace

Nabízíme

- zaměstnání na HPP
- po 3 měsících přestup do kmenového stavu společnosti
- mzda od 14 500- 18 700 Kč/měs.
- příplatek za odpolední 6kč/hod, za noc 12 kč/hod . Víkendy a svátky dle ZP
- pravidelné zálohy
- zajištěné ubytování zdarma
- zajištěné stravování i doprava z okolí

-Výplata v bance bez možnosti vlastnit účet
-Založení účtu zdarma
-Možnost zvýhodněné půjčky

Poznámka

Volejte naši bezplatnou linku +420 800 197 197, kde Vám jsou ve všední dny od 8 do 17 hodin k dispozici naše operátorky.

Můžete nás kontaktovat i přes Skype – LEPŠÍ PRÁCE

Adresy poboček a jejich úřední hodiny najdete zde: http://www.lepsiprace.cz/hlavni-pracovni-pomer/pobocky
Město: Žebrák

Doporučte pracovní pozici Efektivní pracovník ve výrobě - Žebrák

Kontakt

Název společnosti LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
UliceŠtefanikova 18/25
Město150 00 Praha 5
Jméno pracovníkaRóbert Sykora
Telefon800 197 197

Zařazeno v oborech:

Výroba, průmysl a energetika