Efektivní pracovník ve výrobě - Zdice

Region: Středočeský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Efektivní pracovník ve výrobě - Zdice. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Zdice můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 16.1.2017   Značka: Kostal-Zdice   ID: 1118400

Hledáte lepší práci?
Jsme rostoucí česká personální společnost s několikaletou praxí.
Přijmeme do zaměstnání zručné a spolehlivé operátory výroby. Pracoviště Zdice, okr. Beroun.

Nástup: IHNED

Náplň práce:
- obsluha lisu plastů
- kontrola plastových výlisků
-provoz: 8hod směny - R, O, N nebo 12hod směny - 4 dny práce, 4 dny volno

Požadujeme

- spolehlivost
- manuální zručnost
- praxe ve výrobě výhodou
- vzdělání nerozhoduje

Nabízíme

- dlouhodobé zaměstnání na HPP
- mzda od 18 000 do 24 000,-Kč
- nový bonusový program ( tablety, mobilní telefony a pod.)
- zajištěné ubytování s příspěvkem 2000,- Kč
- možnost vyplacení zálohy
- doprava z okolí
- kantýna na pracovišti
POZOR AKCE: Přiveď kamaráda- odměna 2000Kč
-Výplata v bance bez možnosti vlastnit účet
-Založení účtu zdarma
-Možnost zvýhodněné půjčky

Poznámka

Volejte naši bezplatnou linku +420 800 197 197, kde Vám jsou ve všední dny od 8 do 17 hodin k dispozici naše operátorky.
Můžete nás kontaktovat i přes Skype – LEPŠÍ PRÁCE
Adresy poboček a jejich úřední hodiny najdete zde: http://www.lepsiprace.cz/hlavni-pracovni-pomer/pobocky
Město: Zdice

Doporučte pracovní pozici Efektivní pracovník ve výrobě - Zdice

Kontakt

Název společnosti LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
UliceŠtefanikova 18/25
Město150 00 Praha 5
Jméno pracovníkaRóbert Sykora
Telefon800 197 197

Zařazeno v oborech:

Výroba, průmysl a energetika