Elektromechanik pro lisovnu

Region: Olomoucký

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Elektromechanik pro lisovnu. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 21.10.2016   Značka: 11340   ID: 1117147

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Máte znalosti v oblasti elektro, baví Vás opravy a údržba strojů a zajímáte se o nové pracovní příležitosti? Pak tu jednu novou máme!

ELEKTROMECHANIK PRO LISOVNU

* Opravy a údržba elektro zařízení v provozu lisovny
* Práce s plány, manuály a náčrty
* Vydávání nařízení spojených s údržbou strojů a měřících zařízení
* Spolupráce s ostatními odděleními

Požadujeme


* SŠ vzdělání v oboru elektro, nebo technické
* Vyhl. 50 §6, 7
* Znalosti z oblasti pneumatiky, hydrauliky, elektroniky i mechaniky
* Schopnost rozhodovat a podílet se na optimalizaci strojního a měřícího vybavení

Nabízíme


* Stabilní práci v nadnárodní společnosti (automotive)
* Odpovídající platové ohodnocení
* Moderní pracovní prostředí
* Odborné vzdělávání
* Místo výkonu práce: Prostějovsko

Poznámka


Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu zaslat email. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Plat: 21.000,- Kč až 25.000,- Kč
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Elektromechanik pro lisovnu


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Advantage Consulting, Olomouc
UliceTřída Kosmonautů 1288/1
Město779 00 Olomouc
Jméno pracovníkaMgr. Jindřich Bláha
Telefon00420777498775

Zobrazit / skrýt navigaci