Embedded SW Test Engineer Brno

Region: Moravskoslezský, Zlínský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Embedded SW Test Engineer. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Brno můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 27.10.2016   ID: 1116915

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Pozice je zařazena v týmu, jehož úkolem je testování pluginů vyvíjených v jazyce JAVA v prostředí Eclipse. Tyto pluginy jsou součástí vývojového nástroje, který umožňuje jednoduší programování procesorů a je určený pro programátory a vývojové pracovníky. Embedded SW Test Engineer bude testovat SW vygenerovaný do jazyka C/C++.

Požadujeme


Tato pozice je ideální pro studenty a absolventy VŠ, kteří mohou pracovat na HPP.
Hlavním požadavkem je znalost programování v jazyce C/C++ a alespoň mírně pokročilá znalost AJ a chuť dále se vzdělávat.

Nabízíme


Na této pozici získáte kvalitní zkušenosti s vývojem celosvětově distribuovaného produktu, budete členem týmu zkušených vývojářů, budete mít k dispozici špičkové technologie a výborné finanční ohodnocení.

Zaměstnavatel se bude věnovat Vašemu odbornému rozvoji ve tvůrčím prostředí, nabízí Vám možnost využití práce v home office až polovinu pracovní doby, výborné finanční ohodnocení a nadstandardní balík zaměstnaneckých benefitů.
Místo pracoviště je v Brně
Termín nástupu je možný po dohodě ihned
Typ pracovního úvazku je na dobu určitou do 6/2018 ( s možností prodloužení )

Poznámka


Jak postupovat v případě zájmu o tuto pozici:

V případě, že Vás výše uvedená nabídka zaujala, prosíme Vás o zaslání Vašeho životopisu spolu s motivačním dopisem. K životopisu prosím připojte svůj souhlas se zpracováním svých osobních údajů. Text souhlasu se zpracováním osobních údajů naleznete níže. Prosíme Vás o jeho pozorné přečtení a jeho vložení do Vašeho emailu či dopisu. V případě, že tento souhlas ve svém emailu či dopisu neuvedete, nemůžeme Vás bohužel zařadit do výběrového řízení.

Souhlasím, aby společnost SIMPLEX Czech s.r.o., Na Hroudě 24/3317 ( dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování zaměstnání v souladu se zákonem č. 101/2000Sb., a to až do odvolání písemnou formou. Společnost SIMPLEX Czech s.r.o. může při zpracování mých osobních údajů tyto údaje ukládat, vyhledávat, třídit, poskytovat třetím osobám, jejichž totožnost je mně povinna sdělit a likvidovat. Potvrzuji, že jsem se obeznámil/a se svými právy v souvislosti s přístupem k osobním údajům a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.
Plat: 35 - 40.000,- CZK
Město: Brno
Klient: SIMPLEX Czech s.r.o.
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Embedded SW Test Engineer Brno


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Simplex Czech s.r.o.
UliceNa Hroudě 24/3317
Město100 00 Praha 10
Jméno pracovníkaPersonální konzultant
Telefon+420 224 266 042

Zobrazit / skrýt navigaci