Obsluha autokláv Rokycany

Region: Plzeňský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Obsluha autokláv. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Rokycany můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 29.5.2017   Značka: HUT-Rokycany   ID: 1116283

Hledáš lepší práci?
Jsme rostoucí česká personální společnost s několikaletou praxí.
V Rokycanech přijmeme nové zaměstnance do společnosti, která je vedoucím dodavatelem gumových dílů do automobilového průmyslu

Náplň práce
- práce v automotive
- formování gumových, plastových a silikonových hadic
- fyzicky náročné
- vhodné pro muže
- 3 směny R-O-N

Požadujeme

- zručnost
- spolehlivost
- zodpovědnost
- dobrý zdravotní stav
- praxi ve výrobě nebo ve skladu
- zkušenost s obsluhou paletového vozíku
- preferujeme vyučení (SOU) a vyšší vzdělání

Nabízíme

- zaměstnání na HPP
“Stabilní práce bez zprostředkovatelských poplatků"
- mzda až 25 000Kč/měs.
+ zákonné příplatky
- nadstandardní příplatky - přesčas 30% - 60% z průměrné mzdy
+ přítomnostní bonus 2000Kč/měs
- 4x ročně možnost navýšení mzdy o 10 Kč/hod
- možnost vyplácení záloh
- dovolená 20 - 25 dní
- zajištěné stravování - cena oběda 25,-Kč
- BONUSOVÝ PROGRAM (mobilní telefony, tablety atd.)
. “Zajištěné ubytování - ušetříš minimálně 3000Kč
-Výplata v bance bez potřeby vlastnit účet
-Založení účtu zdarma
-Možnost zvýhodněné půjčky v naší bance
-možný přestup do kmene
-kariérní postup
-možný přestup mezi pozicemi

Poznámka

Nástup: IHNED

Volej naši bezplatnou linku +420 800 197 197, kde Ti jsou ve všední dny od 8 do 17 hodin k dispozici naše operátorky.
Adresy poboček a jejich úřední hodiny najdeš zde: http://www.lepsiprace.cz/hlavni-pracovni-pomer/pobocky
Město: Rokycany

Doporučte pracovní pozici Obsluha autokláv Rokycany

Kontakt

Název společnosti LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
UliceŠtefanikova 18/25
Město150 00 Praha 5
Jméno pracovníkaRóbert Sykora
Telefon800 197 197