Efektivní pracovník ve výrobě - Nýřany

Region: Plzeňský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Efektivní pracovník ve výrobě - Nýřany. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Nýřany můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 24.3.2017   Značka: Faurecia-Nýřany   ID: 1116281

Hledáš lepší práci?
Jsme rostoucí česká personální společnost s několikaletou praxí.
Hledáme zaměstnance na pozici obsluhy stroje - výroba autosedaček např. BMW, tzv. carsetů, kompletní osazení.
NYNÍ MIMOŘÁDNÝ NÁBOROVÝ BONUS 8000 Kč!

Nástup: IHNED

Náplň práce
- montáž sedaček do aut
- natažení potahu a jeho ukotvení
- výstupní kontrola
Směnnost: 2 -3 směnný provoz

Požadujeme

- praxi v automobilovém průmyslu výhodou
- fyzická zdatnost
- ochota pracovat na směny

Nabízíme

- základní mzda od 19 800 do 22 020,-Kč
- zaměstnání na HPP
“Stabilní práce bez zprostředkovatelských poplatků"
“Zajištěné ubytování - ušetříš minimálně 2000Kč”
- dlouhodobá spolupráce s možností po třech měsících přestupu do kmenu
- plně dotované stravování
- Bonusový program (tablety, mobilní telefony)
- NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 8000,-Kč

-Výplata v bance bez potřeby vlastnit účet
-Založení účtu zdarma
-Možnost zvýhodněné půjčky v naší bance

Poznámka

Volej naši bezplatnou linku +420 800 197 197, kde Ti jsou ve všední dny od 8 do 17 hodin k dispozici naše operátorky.
Můžeš nás kontaktovat i přes Skype – LEPŠÍ PRÁCE
Adresy poboček a jejich úřední hodiny najdeš zde: http://www.lepsiprace.cz/hlavni-pracovni-pomer/pobocky
Město: Nýřany

Doporučte pracovní pozici Efektivní pracovník ve výrobě - Nýřany

Kontakt

Název společnosti LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
UliceŠtefanikova 18/25
Město150 00 Praha 5
Jméno pracovníkaRóbert Sykora
Telefon800 197 197