Prodavač v Café Globus Olomouc, Brno, Chotíkov u Plzně

Region: Jihomoravský, Olomoucký, Plzeňský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Prodavač v Café Globus. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Brno můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 23.1.2017   ID: 1116257

Globus se pyšní vlastní pekárnou, ke které patří i Globus Café nebo pekařský shop na obchodní zóně. Chcete zpříjemnit den stovkám lidí, jste komunikativní a umíte prodávat s úsměvem? Hledáme právě Vás.

Co Vás čeká
Prodej pekařského a cukrářského sortimentu, prodej doplňkového sortimentu (nápoje, zmrzlina, poháry apod.). Dále budete připravovat mléčné koktejly, kávu apod., doplňovat prodejní pult, ponesete zodpovědnost za prezentaci sortimentu.

Požadujeme

Hledáme přátelské a pracovité kolegy/kolegyně, které baví prodávat a obsluhovat zákazníky s úsměvem. Vítáme zkušenosti z kavárny, restaurace či praxi prodavače v potravinách. Spolehlivé kolegy ochotné pracovat ve dvousměnném provozu.

Nabízíme

Nabízíme Vám
- Smlouvu na dobu neurčitou a odpovídající mzdu
- Sortimentní školení a školení aktivního prodeje – dbáme na Váš rozvoj
- K Vaší mzdě širokou škálu benefitů (13. mzda, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné volání, až 25 dní dovolené, zaměstnanecká sleva na nepotravinové zboží, závodní stravování..)

A především Vám nabízíme práci ve společnosti, kde je svět ještě v pořádku.

Poznámka

Pojďte do toho s námi. Zašlete nám svůj životopis. Vybrané uchazeče pozveme na osobní pohovor.
Město: Olomouc, Brno, Chotíkov u Plzně
Klient: Globus ČR, k.s.

Doporučte pracovní pozici Prodavač v Café Globus Olomouc, Brno, Chotíkov u Plzně

Kontakt

Název společnosti Globus ČR, k.s.
UliceKostelecká 822/75
MěstoPraha 9 - Čakovice
Jméno pracovníkaIng. Lenka Farugová