Koordinátor projektů

Region: Plzeňský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Koordinátor projektů. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 20.10.2016   Značka: 11302   ID: 1116142

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Podílel/a jste se někdy na řízení projektů ve výrobě? Máte vysokoškolské vzdělání technického směru a domluvíte se anglicky? Hledáte práci v plzeňském kraji, kde budete moci uplatnit své komunikační a organizační dovednosti? Pak jste ideální kandidát!

Mezinárodní, rozvíjející se společnost hledá do svého týmu kolegu na pozici:

KOORDINÁTOR PROJEKTŮ (27 - 30.000,- Kč)

* Podílení se na řízení projektů
* Vypracovávání časového a finančního plánu
* Sledování průběhu projektů
* Jednání s dodavateli a zákazníky
* Spolupráce s dalšími úseky společnosti

Požadujeme


* VŠ technického zaměření
* AJ na mírně pokročilé úrovni
* Orientaci v oblasti projektového řízení
* Řidičský průkaz sk. B
* Systematičnost, organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme


* Kreativní práci v mezinárodním prostředí
* Možnost profesního a osobního růstu
* Odborné a jazykové vzdělávání
* 5 týdnů dovolené
* Firemní stravování
* Zajímavé finanční ohodnocení
* Místo výkonu práce: Plzeňský kraj

Poznámka


Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu zaslat email. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Plat: 27.000,- Kč až 30.000,- Kč
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Koordinátor projektů


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Advantage Consulting, Brno
UliceOrlí 36
Město602 00 Brno
Jméno pracovníkaMgr. Jitka Kolářová
Telefon00420773737662
Mobil+ 420 734 713 298

Zobrazit / skrýt navigaci