Montážní dělník- Beroun

Region: Středočeský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Montážní dělník- Beroun. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Beroun můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 23.5.2017   Značka: Carrier-Beroun   ID: 1115890

Hledáš lepší práci?
Do výrobní strojírenské společnosti se sídlem v Berouně přijmeme zaměstnance na pozici operátor strojírenské výroby

Nástup: IHNED

Náplň práce
- montáže chladících zařízení do obchodních domů
- práce ve směnném provozu

Požadujeme

- ochota pracovat
- manuální zručnost
- spolehlivost

Nabízíme

- zaměstnání na HPP
“Stabilní práce bez zprostředkovatelských poplatků"
- mzda 18 000- 25 000 Kč/měs + zákonné příplatky nad rámec zákoníku práce
- extra bonus za pracovní výkon a nasazení
- možnost vyplácení záloh na mzdu
- bonusový program ( tablety, mobilní telefony a pod.)
“Zajištěné ubytování - ušetříš minimálně 3000Kč”
AKCE: přiveď kamaráda, získáš odměnu 2500 Kč
-výplata v bance bez potřeby vlastnit účet
-založení účtu zdarma
-možnost zvýhodněné půjčky

Poznámka

Volej naši bezplatnou linku +420 800 197 197, kde Ti jsou ve všední dny od 8 do 17 hodin k dispozici naše operátorky.
Adresy poboček a jejich úřední hodiny najdeš zde: http://www.lepsiprace.cz/hlavni-pracovni-pomer/pobocky
Město: Beroun

Doporučte pracovní pozici Montážní dělník- Beroun

Kontakt

Název společnosti LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
UliceŠtefanikova 18/25
Město150 00 Praha 5
Jméno pracovníkaRóbert Sykora
Telefon800 197 197