Efektivní pracovník ve výrobě -výroba klimatizací Plzeň - Borská Pole

Region: Plzeňský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Efektivní pracovník ve výrobě -výroba klimatizací. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Plzeň můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 27.3.2017   Značka: Daikin-Plzeň   ID: 1115887

Hledáš lepší práci?
Přijmeme nové zaměstnance do prosperující mezinárodní společnosti v Plzni.

Nástup: IHNED

Náplň práce
- práce ve stoje u stroje na přípravném středisku - pro výrobní linky - montáž klimatizací
- práce ve 3 směnném provozu

Požadujeme

- SOU/SŠ vzdělání
- předchozí praxe na ohýbačkách a lisech aj.vhodná
- manuální zručnost
- dobrý zdravotní stav
- samostatnost a spolehlivost

Nabízíme

- zaměstnání na HPP
“Stabilní práce bez zprostředkovatelských poplatků"
- bezplatné zaškolení před nástupem do práce
- motivující finanční ohodnocení od 80 do 97,-Kč/hod NETTO, podle individuálních schopností
- docházkový bonus
- BONUSOVÝ PROGRAM (tablety, mobilní telefony a pod.)
- týdenní poskytování záloh
“Zajištěné ubytování - ušetříte minimálně 3000Kč”
- příspěvek na vlastní ubytování1200Kč/měs
-Výplata v bance bez možnosti vlastnit účet
-Založení účtu zdarma
-Možnost zvýhodněné půjčky v naší bance
- možnost přesčasů

Poznámka

Volej naši bezplatnou linku +420 800 197 197, kde Ti jsou ve všední dny od 8 do 17 hodin k dispozici naše operátorky.
Můžeš nás kontaktovat i přes Skype – LEPŠÍ PRÁCE
Adresy poboček a jejich úřední hodiny najdete zde: http://www.lepsiprace.cz/hlavni-pracovni-pomer/pobocky
Město: Plzeň - Borská Pole

Doporučte pracovní pozici Efektivní pracovník ve výrobě -výroba klimatizací Plzeň - Borská Pole

Kontakt

Název společnosti LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
UliceŠtefanikova 18/25
Město150 00 Praha 5
Jméno pracovníkaRóbert Sykora
Telefon800 197 197