Výrobní technik Rudná

Region: Praha, Středočeský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Výrobní technik. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Rudná můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 23.5.2016   Značka: MP 6459   ID: 1115293

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Kontrola chodu výrobních strojů pro zpracování plastů. Neustálá kontrola kvality vyrobených lahví, provádění potřebných korekcí, minimalizace výrobních ztrát. Připravování linek na změny barvy, výměny forem, předcházení zbytečným prostojům. Ladění procesu, změna receptur, přestavba linek. Hlídání a dodržování výrobního plánu.

Požadujeme


SŠ technického směru nebo elektrotechniky. Znalost práce na PC – MS Office. Praxe na obdobné pozici v automatizované výrobě - výhodou. Zkušenosti s nastavováním parametrů výrobní linky PLC - výhodou. Zkušenosti s lisováním nebo vyfukováním plastů - výhodou. Oprávnění na VZV - výhodou. Znalost AJ - výhodou. Manuální zručnost, odbornost, flexibilita.

Nabízíme


Zázemí stabilní společnosti. Konkurenční platové ohodnocení s bonusovým systémem. Investici do Vašeho profesního rozvoje. Unikátní zkušenosti v odvětví výroby plastových obalů. Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem. Nástup možný ihned nebo dle dohody.
Město: Rudná
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Výrobní technik Rudná


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti MANPOWER, s.r.o.
UliceNa Florenci 2116/15
Město110 00 Praha 1
Jméno pracovníkaBarbora Adamová
Telefon734524726

Zobrazit / skrýt navigaci