Manažer skladu okres Pardubice

Region: Královéhradecký, Pardubický

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Manažer skladu. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Pardubice můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 25.12.2016   Značka: PV   ID: 1114476

Požadujeme

Máte zkušenosti s vedením skladu?
Máte rádi nové výzvy?
Tak hledáme právě Vás!

Pro našeho významného klienta, který se pohybuje v oblasti automotive, hledáme vhodné uchazeče na pozici:

MANAŽER SKLADU

Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání
- praxe s vedením skladu a znalost logistických procesů
- zkušenosti s vedením týmu zaměstnanců
- praxe v logistice min. 2 roky
- znalost práce na PC
- znalost AJ výhodou
- zodpovědnost a schopnost samostatného rozhodování
- pracovitost, spolehlivost, organizační schopnosti

Náplň práce:
- zajištění bezproblémového fungování skladu s přihlédnutím na celkovou efektivitu činnosti
- zajištění plynulého příjmu/výdeje zboží dle požadavků
- řízení kontrolních a inventurních procesů ve skladu
- vedení kolektivu skladníků, plánování směn
- zavádění nových činností, dále optimalizace provozních nákladů
- správa manipulační techniky
- příslušná administrativa a reporting

Nabízíme:
- motivující platové ohodnocení
- zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti
- zvyšování kvalifikace
- bohatý systém zaměstnaneckých benefitů
- flexibilní pracovní doba

V případě Vašeho zájmu zašlete Váš životopis na zaslat email, 725 562 671
Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.
Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html
Město: okres Pardubice

Doporučte pracovní pozici Manažer skladu okres Pardubice

Kontakt

Název společnosti Adecco Hradec Králové
UliceŠimkova 1124/2b
Město500 03 Hradec Králové
Jméno pracovníkaPetra Vítová
Telefon495 514 353
Mobil725 562 671