Prodavač v řeznictví České Budějovice, Brno, Pardubice, Chotíkov u Plzně

Region: Jihočeský, Jihomoravský, Pardubický, Plzeňský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Prodavač v řeznictví. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Brno můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 19.1.2017   ID: 1114381

Globus je rodinná obchodní firma s tradicí od roku 1828, kdy v sárském St. Wendelu pan Franz Bruch otevřel malý obchod s potravinami. Stávající majitel pan Thomas Bruch řekl „Přál bych si, abychom pro naše zákazníky a zaměstnance byli stále výjimeční“.

Do našeho opravdového řeznictví hledáme šikovné prodavače a prodavačky.

Co Vás čeká
Příprava zboží pro pultový a samoobslužný prodej (krájení / balení uzenin a masných výrobků)
Prezentace a prodej nabízeného sortimentu – denně zakládáme čerstvé zboží
Příprava a doplňování ochutnávek pro zákazníky

Požadujeme

Vyučení v oboru nebo nasbírané zkušenosti
Alespoň částečná znalost sortimentu, ochota naučit se náš sortiment
Týmovost – kolegové se na vás musí spolehnout, stejně jako vy na ně (ochota pracovat v týmu)
Pracovitost – práce to není jednoduchá, ale stojí za to

Pracovní doba
Dvousměnný provoz – nepravidelně rozložená pracovní doba

Při plánování směn se snažíme vyjít vstříc i individuálním potřebám.

Nabízíme

Stabilní zaměstnání s možností pracovního rozvoje
Odpovídající mzdové ohodnocení
K vaší mzdě nabízíme zaměstnanecké benefity
Pracovní oděv a pracovní pomůcky (plášť, trička, kalhoty, čepice, boty)
Teplé a studené nápoje v průběhu směny

Poznámka

Pojďte do toho říznout s námi. Zašlete nám svůj životopis. Vybrané uchazeče pozveme na osobní pohovor.
Město: České Budějovice, Brno, Pardubice, Chotíkov u Plzně
Klient: Globus ČR, k.s.

Doporučte pracovní pozici Prodavač v řeznictví České Budějovice, Brno, Pardubice, Chotíkov u Plzně

Kontakt

Název společnosti Globus ČR, k.s.
UliceKostelecká 822/75
MěstoPraha 9 - Čakovice
Jméno pracovníkaIng. Lenka Farugová