Referent obchodního oddělení s AJ okres Rychnov nad Kněžnou

Region: Královéhradecký

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Referent obchodního oddělení s AJ. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Rychnov nad Kněžnou můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 2.1.2017   Značka: PV   ID: 1111348

Požadujeme

Ovládáte velmi dobře anglický jazyk?
Máte zkušenosti ze zákaznického servisu, obchodu nebo logistiky?
Baví Vás práce s Excelem
Pokud ano, tak hledáme právě Vás.

REFERENT OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ s AJ

Očekáváme:
• SŠ/VŠ vzdělání
• komunikativní znalost anglického jazyka
• praxi na obdobné pozici min. 1 rok
• zkušenosti z automotive společnosti výhodou
• pokročilá znalost MS Office – Excel podmínkou
• řidičský průkaz sk. B
• velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
• odolnost vůči vysokému pracovnímu zatížení

Náplň práce:
• kompletní péče o přidělené zákazníky
• zpracovávání objednávek
• kalkulace nových výrobků
• pravidelná komunikace se zákazníky
• prezentace nabídek
• vkládání dat do systému
• tvorba reportů

Nabízíme:
• zajímavou práci v perspektivní společnosti
• zázemí stabilní společnosti
• odpovídající finanční ohodnocení
• řadu zaměstnaneckých výhod
• práce v příjemném kolektivu
• nástup možný ihned

V případě, že Vás nabídka zaujala, zašlete ihned Váš životopis na zaslat email; tel: 725 562 671.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html
Město: okres Rychnov nad Kněžnou

Doporučte pracovní pozici Referent obchodního oddělení s AJ okres Rychnov nad Kněžnou

Kontakt

Název společnosti Adecco Hradec Králové
UliceŠimkova 1124/2b
Město500 03 Hradec Králové
Jméno pracovníkaPetra Vítová
Telefon495 514 353
Mobil725 562 671