SW Tester - Eclipse based tools Brno

Region: Jihomoravský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici SW Tester - Eclipse based tools. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Brno můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 24.10.2016   ID: 1110642

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Hlavní náplní práce na této pozici je vývoj nástrojů pro automatické testování, tvorba a provádění testů a dohled nad kvalitou produktů.

Pracovat budete ve společnosti, která se zabývá vývojem HW a SW řešení převážně pro průmyslové využití. V České republice společnost zaměstnává více než 200 vývojových pracovníků, kteří pracují na realizaci projektů pro zákazníky v oblasti automobilového průmyslu, spotřební elektroniky, telekomunikací apod.

Požadujeme


Hledáme více testerů pro nově realizovaný projekt ve vývojovém centru v Brně. Pozice je ideální pro studenty a absolventy VŠ, protože je dostatečně časově flexibilní.
Pokud máte praktické zkušenosti s testováním či vývojem v jazyce JAVA, vývojovým prostředím Eclipse a alespoň mírně pokročilou znalost AJ, velmi rádi Vám nabídku detailně představíme.

Všechny další znalosti a zkušenosti získáte při interních a externích školeních a při práci samotné.

Nabízíme


Zaměstnavatel Vám nabídne možnost získat kvalitní pracovní zkušenosti při realizaci velkých a zajímavých projektů pro převážně zahraniční zákazníky. Studentům VŠ možnost budovat si dlouhodobou kariéru, možnost dalšího vzdělávání a odborného rozvoje, které probíhá prostřednictvím interních a externích školení.
Jazykové vzdělávání s praktických pracovním využitím
Nadstandardní balík zaměstnaneckých benefitů

Poznámka


Jak postupovat v případě zájmu o tuto pozici:

V případě, že Vás výše uvedená nabídka zaujala, prosíme Vás o zaslání Vašeho životopisu spolu s motivačním dopisem. K životopisu prosím připojte svůj souhlas se zpracováním svých osobních údajů. Text souhlasu se zpracováním osobních údajů naleznete níže. Prosíme Vás o jeho pozorné přečtení a jeho vložení do Vašeho emailu či dopisu. V případě, že tento souhlas ve svém emailu či dopisu neuvedete, nemůžeme Vás bohužel zařadit do výběrového řízení.

Souhlasím, aby společnost SIMPLEX Czech s.r.o., Na Hroudě 24/3317 ( dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování zaměstnání v souladu se zákonem č. 101/2000Sb., a to až do odvolání písemnou formou. Společnost SIMPLEX Czech s.r.o. může při zpracování mých osobních údajů tyto údaje ukládat, vyhledávat, třídit, poskytovat třetím osobám, jejichž totožnost je mně povinna sdělit a likvidovat. Potvrzuji, že jsem se obeznámil/a se svými právy v souvislosti s přístupem k osobním údajům a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.
Město: Brno
Klient: SIMPLEX Czech s.r.o.
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici SW Tester - Eclipse based tools Brno


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Simplex Czech s.r.o.
UliceNa Hroudě 24/3317
Město100 00 Praha 10
Jméno pracovníkaPersonální konzultant
Telefon+420 224 266 042

Zařazeno v oborech:

Informační technologie

Zobrazit / skrýt navigaci