C/C++ Programátor Rožnov pod Radhoštěm

Region: Moravskoslezský, Zlínský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici C/C++ Programátor. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Rožnov pod Radhoštěm můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 24.10.2016   ID: 1110625

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Pro rozšiřované R&D centrum v Rožnově pod Radhoštěm hledáme C/C++ Programátora, který bude zařazen v týmu zabývajícím se vývojem prostředí pro vizuální programování. Jedná se o projekt, který by měl být dokončen v červnu 2018. Na této pozice budete vyvíjet kód, provádět jeho základní testování a následnou implementaci do celkového řešení.

Pracovat budete ve společnosti, která se zabývá vývojem HW a SW řešení převážně pro průmyslové využití. V České republice společnost zaměstnává více než 200 vývojových pracovníků, kteří pracují na realizaci projektů pro zákazníky v oblasti automobilového průmyslu, spotřební elektroniky, telekomunikací apod.

Požadujeme


Pracovník bude zařazen do týmu, který realizuje projekt zaměřený na vývoj prostředí pro vizuální programování. Hlavním předpokladem pro výkon této pozice je praktická znalost programování v jazyce C/C++, znalost některé z knihoven a minimálně mírně pokročilá znalost AJ. Pozice je vhodná pro zkušené vývojáře i zapálené absolventy VŠ.
Pro získání dalších potřebných znalostí a zkušeností využijete interních a externích školení u zaměstnavatele a podpory zkušenějších kolegů.

Nabízíme


Zaměstnavatele Vám nabízí možnost získání kvalitních pracovních zkušenosti z realizace zajímavého projektu, další odborné vzdělávání prostřednictvím externích a interních školení, jazykové vzdělávání, příspěvek na bydlení nebo dojíždění do místa pracoviště ( Rožnov pod Radhoštěm ), možnost pracovat až polovinu pracovní doby v rámci home office a nadstandardní balík benefitů.

Poznámka


Jak postupovat v případě zájmu o tuto pozici:

V případě, že Vás výše uvedená nabídka zaujala, prosíme Vás o zaslání Vašeho životopisu spolu s motivačním dopisem. K životopisu prosím připojte svůj souhlas se zpracováním svých osobních údajů. Text souhlasu se zpracováním osobních údajů naleznete níže. Prosíme Vás o jeho pozorné přečtení a jeho vložení do Vašeho emailu či dopisu. V případě, že tento souhlas ve svém emailu či dopisu neuvedete, nemůžeme Vás bohužel zařadit do výběrového řízení.

Souhlasím, aby společnost SIMPLEX Czech s.r.o., Na Hroudě 24/3317 ( dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování zaměstnání v souladu se zákonem č. 101/2000Sb., a to až do odvolání písemnou formou. Společnost SIMPLEX Czech s.r.o. může při zpracování mých osobních údajů tyto údaje ukládat, vyhledávat, třídit, poskytovat třetím osobám, jejichž totožnost je mně povinna sdělit a likvidovat. Potvrzuji, že jsem se obeznámil/a se svými právy v souvislosti s přístupem k osobním údajům a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.
Plat: 33 - 60.000,- CZK
Město: Rožnov pod Radhoštěm
Klient: SIMPLEX Czech s.r.o.
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici C/C++ Programátor Rožnov pod Radhoštěm


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Simplex Czech s.r.o.
UliceNa Hroudě 24/3317
Město100 00 Praha 10
Jméno pracovníkaPersonální konzultant
Telefon+420 224 266 042

Zařazeno v oborech:

Informační technologie

Zobrazit / skrýt navigaci