Embedded SW Engineer - vhodné i pro absolventy VŠ Rožnov pod Radhoštěm

Region: Moravskoslezský, Zlínský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Embedded SW Engineer - vhodné i pro absolventy VŠ. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Rožnov pod Radhoštěm můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 24.10.2016   ID: 1110621

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


V současné chvíli hledáme více vývojářů pro několik projektů. Projekty jsou zaměřené na vývoj embedded SW pro RTOS, vývoj frameworku pro multicore komunikaci a vývoj crypto driverů a integrace s TCP/IP stackem.
V rámci některého z těchto projektů budete členem vývojového týmu a Vaše role bude vyplývat z Vašich současných znalostí a zkušeností a preferencí dalšího odborného rozvoje. Mezi hlavní úkoly však patří vývoj embedded SW, jeho testování a následná implementace do jednotlivých řešení.

Pracovat budete ve společnosti, která se zabývá vývojem HW a SW řešení převážně pro průmyslové využití. V České republice společnost zaměstnává více než 200 vývojových pracovníků, kteří pracují na realizaci projektů pro zákazníky v oblasti automobilového průmyslu, spotřební elektroniky, telekomunikací apod.

Požadujeme


V rámci rozšiřování vývojového týmu hledáme pro tuto pozici nejen zkušené vývojáře, ale i zapálené absolventy, kteří chtějí získat kvalitní pracovní zkušenosti v oblasti vývoje embedded SW.
Pokud umíte programovat v jazyce C/C++, máte zájem o programování embedded SW a znalost AJ minimálně na mírně pokročilé úrovni, velmi rádi s Vámi prodiskutujeme detaily pracovní nabídky.

Zkušenosti RTOS a Crypto Algoritmy budou výhodou, nikoliv však podmínkou.

Nabízíme


Zaměstnavatel Vám nabídne možnost získat kvalitní pracovní zkušenosti při realizaci velkých a zajímavých projektů pro převážně zahraniční zákazníky.
Možnost dalšího vzdělávání a odborného rozvoje, které probíhá prostřednictvím interních a externích školení.
Velmi dobré finanční ohodnocení, které se pohybuje v rozmezí 33 - 60.000,- CZK s možností dalšího růstu.
Finanční příspěvek na bydlení nebo dojíždění do místa pracoviště / Rožnov pod Radhoštěm
Možnost pracovat až polovinu pracovní doby v rámci home office.
Jazykové vzdělávání s praktických pracovním využitím
Nadstandardní balík zaměstnaneckých benefitů

Poznámka


Jak postupovat v případě zájmu o tuto pozici:

V případě, že Vás výše uvedená nabídka zaujala, prosíme Vás o zaslání Vašeho životopisu spolu s motivačním dopisem. K životopisu prosím připojte svůj souhlas se zpracováním svých osobních údajů. Text souhlasu se zpracováním osobních údajů naleznete níže. Prosíme Vás o jeho pozorné přečtení a jeho vložení do Vašeho emailu či dopisu. V případě, že tento souhlas ve svém emailu či dopisu neuvedete, nemůžeme Vás bohužel zařadit do výběrového řízení.

Souhlasím, aby společnost SIMPLEX Czech s.r.o., Na Hroudě 24/3317 ( dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování zaměstnání v souladu se zákonem č. 101/2000Sb., a to až do odvolání písemnou formou. Společnost SIMPLEX Czech s.r.o. může při zpracování mých osobních údajů tyto údaje ukládat, vyhledávat, třídit, poskytovat třetím osobám, jejichž totožnost je mně povinna sdělit a likvidovat. Potvrzuji, že jsem se obeznámil/a se svými právy v souvislosti s přístupem k osobním údajům a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.
Plat: 33 - 60.000,- CZK
Město: Rožnov pod Radhoštěm
Klient: SIMPLEX Czech s.r.o.
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Embedded SW Engineer - vhodné i pro absolventy VŠ Rožnov pod Radhoštěm


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Simplex Czech s.r.o.
UliceNa Hroudě 24/3317
Město100 00 Praha 10
Jméno pracovníkaPersonální konzultant
Telefon+420 224 266 042

Zobrazit / skrýt navigaci